Visit our store in English

Zestaw Szumiący Miś Whisbear Clasic + Otulacz gruby

210.00 zł

Darmowa dostawa na zamówienia od 300 zł

Informacje o produkcie:

Zestaw Szumiący Miś Whisbear Clasic + Otulacz gruby to idealny pomysł na prezent z okazji narodzin dziecka. W zestawie taniej! :)

Whisbear - miś-przytulanka wykonana jest z najwyższej jakości miękkich, kolorowych materiałów z atestem OEKO-TEX® wraz z wyjmowanym urządzeniem. Po włączeniu przez ok. 40 minut urządzenie wydaje dźwięk szumu suszarki. Istnieje możliwość wcześniejszego wyłączenia urządzenia, ponownego włączenia i regulacji głośności. Uszy oraz łapki misia szeleszczą. Nogi mają bezpiecznie wszyte magnesy umożliwiające zaczepienia misia np. na poręczy łóżka, uchwycie wózka czy fotelika samochodowego. Misie mogą się od siebie nieznacznie różnić - każdy z nich jest szyty ręcznie. UWAGA: do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu AAA, które nie są dołączone do zakupionego produktu.

Otulacz-Whisbear to idealne rozwiązanie na stopniowe oswajanie noworodka z życiem poza brzuchem Mamy. Otulone nim dziecko lepiej zasypia i uspokaja się, bo przypomina mu to ciasne środowisko znane z matczynego łona. Otulacz skuteczniej sprawdza się w zestawie z Szumiącym Misiem Whisbear. Wykonany z najwyższej jakości miękkich i przyjaznych dla skóry dziecka materiałów z atestem OEKO-TEX®. Wersja gruba otulacza, idealna na zimowe mrozy, uszyta została z miękkiego szarego weluru i delikatnej bawełny. 

Aby zamówić zestaw przy składaniu zamówienia podaj kolor misia i otulacza, który chcesz by został do Ciebie wysłany.

Kolory Misiów do wyboru:
kolorowy + różowa łapka z tkaniną satynową
kolorowy + pomarańczowa łapka z tkaniną satynową
kolorowy + czerwona łapka z tkaniną satynową

Wzory otulacza do wyboru:

szary/turkusowy
szary/czarno-białe fale

Wymiary:

szumiący miś: 34x13,5 cm

urządzenie: 7x2,3 cm

otulacz (po rozłożeniu): 156x56 cm

opakowanie: 35x23x13 cm

UWAGA! Prać ręcznie, w temperaturze 30 stopni, przy użyciu delikatnych detergentów dla noworodków. Prasować na najsłabszym ustawieniu żelazka.

Producent Whisbear

Copyright © 2018 Mamabu Sklepy internetowe