Visit our store in English

Zadaniaki TuDu Flying Ideas

79.90 zł

Darmowa dostawa na zamówienia od 300 zł

Informacje o produkcie:

PLANER Zadaniaki TuDu - nowa wersja!
NOWOŚĆ! Zadaniaki TuDu z magnesami, na których narysujesz swoją wesołą rodzinkę!
Chcesz nauczyć dziecko obowiązkowości i planowania? Pozwól mu działać!
Zadaniaki TuDu to zestaw aż 136 magnesów, które ułatwią życie Tobie i Twojej rodzinie, pomagając w organizacji prac domowych, zajęć dodatkowych i czasu wolnego. Zaplanuj każdy dzień i zadania ze swoimi bliskimi i poczuj radość ze wspólnych starań o dom! To naprawdę świetna zabawa!
Dlaczego Zadaniaki TuDu są wyjątkowe?
Budują wewnętrzną motywację dziecka – Nakazywanie lub próby przekupienia dziecka nie działają? Dzięki Zadaniakom sprawisz, że dziecko poczuje się ważne i traktowane na równi z pozostałymi domownikami. Zadaniaki integrują rodzinę, zachęcając do wspólnej rozmowy i zrozumienia potrzeb innych.
Uczą odpowiedzialności i systematyczności – Chcesz w łatwy sposób nauczyć dziecko planowania? Zadaniaki TuDu poprzez zabawę rozwijają zmysł organizacyjny.
Uczą czytania, pisania i dni tygodnia – Twoje dziecko nie może doczekać się wycieczki? Codziennie dopytuje, kiedy pójdzie na ulubiony plac zabaw? Z planerem z łatwością wytłumaczysz liczbę pozostałych dni i odpowiesz na niekończące się pytanie: „Dlaczego jeszcze tak dłuuugo?“. To nie wszystko! Dzięki piktogramom zachęcisz dziecko do czytania podpisów i wykonania pierwszych samodzielnych notatek.
Są dostosowane do potrzeb i wieku wszystkich domowników – Przedszkolak, który nie potrafi jeszcze czytać czy dorosły, pogubiony w licznych obowiązkach? Z Zadaniaków może korzystać każdy członek Twojej rodziny!
Ułatwią Ci życie – Brak Ci czasu? Twoja doba powinna mieć dodatkowe 24 godziny? Przekonaj się, że dzięki dobrze zaplanowanym zadaniom zyskasz w tygodniu więcej czasu dla siebie i najbliższych.
Gdzie przyczepić?
Zadaniaki sprawdzą się w każdym miejscu, do którego dostęp mają wszyscy domownicy. Idealna będzie zarówno lodówka, jak i tablica, czy ściana magnetyczna.  Z odrobiną taśmy dwustronnej lub masy mocującej, Zadaniaki TuDu przyczepisz również do frontów szafek lub zwykłej ściany
Jak korzystać?
Przyłóż tabliczki magnetyczne do gładkiej powierzchni, podpisz je imionami członków rodziny – i do dzieła! Do planowania zadań używaj magnetycznych piktogramów z obrazkami lub suchościeralnego markera.
W instrukcji znajdziesz wskazówki, jak w łatwy i przyjemny sposób korzystać z Zadaniaków TuDu w formie zabawy.
Niewykorzystane tabliczki możesz używać jako tygodniowego menu, notatnika lub mini programu TV.
Więcej informacji znajdziesz w naszym filmiku na youtubie:
https://www.youtube.com/watch?v=vldFto5vMhM
Opakowanie zawiera:
^ 5 magnetycznych tabliczek (zestaw dla 5 osób)
^ 116 piktogramów z zadaniami dla dorosłych i dzieci
^ 10 pustych piktogramów do uzupełnienia
^ pudełko do segregowania piktogramów – niezbędne do utrzymania porządku
^ 5 magnesów, na których narysujecie swoją wesołą rodzinkę
^ pisak suchościeralny
^ instrukcję z propozycjami wykorzystania Zadaniaków TuDu w formie zabawy.
Wymiary i/lub waga
Wymiary: 300 x 96 x 48 mm
Waga: 0,55kg

 

Producent: Flying Ideas

Copyright © 2018 Mamabu Sklepy internetowe