Visit our store in English

Spaceruj z Dzieckiem Sierra Madre

34.90 zł

Darmowa dostawa na zamówienia od 300 zł

Informacje o produkcie:

Spaceruj z Dzieckiem
30 pomysłów na spacer w Warszawie
Nowość! „Spaceruj z Dzieckiem! 30 pomysłów na spacer w Warszawie” to unikalny na polskim rynku przewodnik dla dzieci w formie kart, oprowadzający po najciekawszych miejscach stolicy. Nie wiesz co zrobić z dzieckiem w weekend? Wybierz kartę z trasą spaceru i ruszaj w miasto!
Trasy opracowane przez licencjonowanego przewodnika, testowane i konsultowane z rodzicami i dziećmi
Poznawanie najciekawszych (często nieznanych) zakątków Warszawy przy okazji aktywnego wypoczynku – świetna zabawa dla całej rodziny
Mapki i opisy skonstruowane specjalnie dla dzieci, dzięki czemu dziecko uczestniczy w planowaniu trasy i wskazuje gdzie chciałoby pójść, a także poznaje tajemnice i rozwiązuje zagadki opisane na karcie
Wystarczy zabrać jedną kartę na spacer, zamiast całego (zwykle ciężkiego) przewodnika
Trasy wybrane specjalnie pod kątem rodziców z małymi dziećmi – wszystkie potrzebne dla rodziców informacje zebrane w jednym miejscu.
Nagroda Główna w konkursie „Świat przyjazny dziecku” w roku 2013, organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka
Najwyższa pora, by spacery z dziećmi stały się okazją do wspólnego odkrywania miasta. Ten niezwykły przewodnik sprawi, ze warszawskie ulice, parki i muzea nie będą już miały przed Wami żadnych tajemnic… Karty w dłoń i na spacer marsz!
Ewa Świerżewska – twórczyni portalu www.Qlturka.pl, miłośniczka książek dla dzieci, ma dwie córki (6 i 8 lat), z którymi maluje, rysuje, wycina dinozaury, śpiewa i podskakuje na ulicy.
Jest wiele powodów, by ruszyć z rodziną na spacer po Warszawie… Moim będzie ten przewodnik!
Karolina Zakrzewska – dziennikarka, blogerka, psycholog, mama 4-letniej Ady.
Wydawnictwo Sierra Madre
Copyright © 2018 Mamabu Sklepy internetowe