Visit our store in English

Puchowy otulaczek BUDYŃ Z BORÓWKAMI Malooda

239.00 zł

Darmowa dostawa na zamówienia od 300 zł

Informacje o produkcie:

Ten oryginalny ochraniacz do łóżeczka to komplet 6 poduszek o wymiarach 30x30cm. Każda poduszka uszyta jest z 100% bawełny, zaopatrzona w tasiemki, które umożliwiają przymocowanie poduszki w wybrane miejsce na łóżeczku maluszka.

Poduszki można łączyć i układać w dowolny sposób, tak by stanowiły nie tylko doskonałą ochronę dla śpiącego bobasa ale również wspaniałą kolorową ozdobę.

Wyjątkowość produktu polega na tym, że poduszki możemy wykorzystać zarówno w łóżeczku niemowlęcym jak i tym większym - każda z nich może być używana oddzielnie. Poza tym związując ze sobą poduszeczki można utworzyć mini materacyk lub bardzo oryginalny zagłówek do łóżka starszaka.

W komplecie znajdują się następujące kolory poduszek: białe kropki na beżowym tle 1szt, białe kropeczki na beżowym tle 1szt, białe gwiazdki na granatowym tle 2szt, biało-granatowe paski 2szt. 

Wymiary: 6 poduszek 30x30cm

Ręczne wykonanie.

Materiał: 100% bawełna

Wypełnienie: puch silokonowy, antyalergiczny

Można prać w pralce, w temperaturze 30 stopni

Certyfikaty: Oeko-tex Standard 100

W kolekcji BUDYŃ Z BORÓWKAMI znajduje się również: zawiniątko/becik, torba na łóżeczko, przyborniaczek na akcesoria dziecięce i świecące bawełniane kule. 

Producent Malooda

Copyright © 2018 Mamabu Sklepy internetowe