Visit our store in English

Otulacz wielorazowy Piaskowe safari Duduś

67.00 zł

Darmowa dostawa na zamówienia od 300 zł

Informacje o produkcie:

Otulacz wielorazowy PUL w rozmiarze ONE SIZE 3,5-16 kg – przeznaczony na cały okres użytkowania.

Tkanina zewnętrzna otulacza to wodoszczelna, oddychająca, elastyczna i miękka w dotyku dzianina, która stanowi zabezpieczenie przed przemakaniem. Dzięki temu, ze tkanina nie przepuszcza cząsteczek wody lecz przepuszcza cząsteczki pary wodnej ryzyko odparzeń jest zminimalizowane.

Warstwę wewnętrzną otulacza utrzymującą wkład na miejscu stanowią zakładki PUL obszyte warstwą mikropolaru, który dzięki swej strukturze utrzymuje odpowiednio ciepły i suchy mikroklimat skóry. Otulacz jest antyalergiczny, nie powoduje uczuleń a przy tym jest łatwy w utrzymaniu czystości i bardzo szybko schnie. Charakteryzuje się lekkością, dobrą oddychalnością i antypilingowym wykończeniem.System trwałych, gęsto rozmieszczonych nap pozwala na regulację rozmiaru i szybkie i dobre dopasowanie otulacza. Delikatne lamówki wokół nóżek zapobiegają przeciekaniu a płaska gumka w pasie ułatwia dopasowanie. Otulacze są bardzo proste w użytkowaniu nadają się do stosowania zarówno na dzień jak i na noc.

Produkt zaprojektowany i wykonany w Polsce z użyciem polskich materiałów przy współpracy z liderami w branży włókienniczej.

Wykonane dla dzieci i z myślą o nich z materiałów posiadających odpowiednie certyfikaty.

Do otulaczy zaprojektowano uniwersalne wkłady chłonne możliwe do zakupu osobno – w rozmiarze S, M i L. Dobieramy je stosownie do wieku dziecka lecz można również kupić od razu większy rozmiar i podwijać z przodu póki dziecko nie podrośnie. Można również łączyć wkłady – uzyskujemy wtedy super chłonność np. stosując wkład M lub L w połączeniu z S.

Opis składu, sposobu prania i użytkowania wszyty na metce.

Pranie w temperaturze 40-60°C.

Kolory nie spieraja się.

 

Producent Duduś

Copyright © 2018 Mamabu Sklepy internetowe