Visit our store in English

Miś Matylda Miśkolandia

99.00 zł

Darmowa dostawa na zamówienia od 300 zł

Informacje o produkcie:

Miś o różowym długim futerku. Na głowie ma różową kokardkę. Ubrana jest w różową, satynową sukienkę w białe kropeczki.Wraz z Misiem otrzymacie satynowe serduszko które należy umieścić w Misiu – na plecach pod ubrankiem jest przygotowane specjalne miejsce do schowania serduszka. Miś posiada swoją metrykę urodzenia. Matylda jest artystką. Uwielbia rysować, malować, wyklejać. Ma słabość do strojów, kapeluszy, torebek, biżuterii. Będzie zachwycona zabawą w przebieranki i pokazy mody. Jest też inteligentną młodą damą. Dużo czyta, bywa w teatrach, kinach i na koncertach, głęboko przeżywa sztukę. Będzie wymarzoną towarzyszką dla dziecka o artystycznych pasjach.

Misie zostały wykonane w Polsce, w fabryce, która posiada certyfikaty, potwierdzające wysoką jakość produkcji. Są to:

Certyfikat  nr  061/AC 017 nadany przez Instytut Włókienniczy uprawniający do nadania produktom oznaczenia „Przyjazny Człowiekowi”. Jest to potwierdzenie, że misie zostały wykonane z materiałów, które spełniają kryteria techniczne oceny tekstyliów.
Certyfikat Zgodności nr 060/AC 017 nadany przez Instytut Włókienniczy, potwierdzający że sposób wykonania zabawek spełnia wymagania dotyczące bezpieczeństwa.
Jako wypełniacz w produkcji misiów wykorzystano miękkie i  elastyczne włókno kulkowe, które nie zbija się i jest bezpieczne dla zdrowia i dla środowiska. Potwierdza  to certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Posiadają go produkty spełniające wymagania humanoekologiczne aktualnie obowiązującego standardu wyrobów dla dzieci.
Oczy misiów są zabezpieczone i wykonane z bezpiecznych materiałów.

Prać ręcznie w wodzie w temp. 30°C.

Dostępny również w zestawie z paszportem i torbą. 

Producent: Miśkolandia

Copyright © 2018 Mamabu Sklepy internetowe