Visit our store in English

Gra Questions Twister Pilch

149.00 zł

Darmowa dostawa na zamówienia od 300 zł

Informacje o produkcie:

English Eater "Questions Twister" to gra edukacyjna.

WARTOŚCI DYDAKTYCZNE:

Gra stanowi pomoc dydaktyczną do nauki języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym. Rozwija umiejętności językowe w zakresie układania pytań w czasie teraźniejszym, przeszłym i przyszłym; jednocześnie uczy rozpoznawania części mowy i części zdania oraz stosowania poprawnego szyku zdania. Ponadto rozwija koncentrację uwagi, spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową oraz wyzwala kreatywność.

 

ZASADY GRY:

Gracze wykładają wszystkie klocki z woreczka i odwracają je napisami do góry. Osoba koordynująca grę (nauczyciel lub rodzic) określa czas wykonania zadania np. 10 minut.

W tym czasie gracze indywidualnie wybierają z całego zestawu odpowiednie klocki i układają z nich pytanie. Koordynator sprawdza poprawność pytania i nagradza gracza żetonem, następnie wykorzystane klocki wracają do całego zestawu w celu możliwości ponownego ich zastosowania. Po upływie ustalonego czasu gracze zliczają ilość zdobytych żetonów, wygrywa osoba z największą ich ilością.

 

ZAWARTOŚĆ:

Zestaw zawiera 100 sztuk drewnianych płytek (klocków) o wymiarach 25x50mm i 25x80mm z jednostronnym nadrukiem. Nadruki wykonane są w różnych kolorach odpowiadającym różnym częściom zdania.

50 żetonów,

instrukcję wraz z wykazem zastosowanych słów.

całość umieszczona jest w tekturowym pudełku.

Dla dzieci w wieku 10+

 

 

Producent Pilch

Copyright © 2018 Mamabu Sklepy internetowe